BUY ONLY
WHAT YOU
NEED

 

SOLIDARNI
Z UKRAINĄ

 

 

Aktualizacja z dnia 14.03.2022r.

Sprzedaż 200 plakatów i 200 toreb bawełnianych dała dumę 9 000 pln, my dorzucamy jeszcze 1 000 pln i dzisiaj zrealizowaliśmy przelew przekazując 10 000 pln na konto Narodowego Banku Ukrainy.

Ta kwota jest sumą Waszego wsparcia, wielkiego talentu Hani Konopka oraz dwóch firm, które nieodpłatnie zrealizowały projekt. Dziękujemy www.bagpack.pl za przekazanie toreb wraz z nadrukiem oraz www.labelexpress.eu za wydruk plakatów, pocztówek i naklejek. Razem możemy więcej. Solidarni z Ukrainą.

____________

 

Obecnie jesteśmy świadkiem niewyobrażalnej tragedii jaka dzieje się za naszą granicą. Wojny wywołanej atakiem Rosji na Ukrainę. Ukraina musi walczyć o swój kraj, w XXI wieku. Jesteśmy absolutnie wstrząśnięci i poruszeni tymi wydarzeniami, ale również pełni podziwu dla bohaterstwa Ukraińców, którzy walczą o swoją ojczyznę.

 

Ilustracja, którą widzicie, została stworzona przez Hannę Konopka i pojawiła się na torbach bawełnianych oraz plakatach, które możecie kupić albo przez naszą stronę www albo w MIELu, a cała kwota ze sprzedaży zostanie przekazana na pomoc Ukrainie. Narodowy Bank Ukrainy otworzył specjalne konto do zbierania funduszy na wsparcie Sił Zbrojnych Ukrainy:

https://bank.gov.ua/en/news/all/zaprovadjeno-mojlivist-nadsilati-koshti-u-zlotih-na-spetsrahunok-dlya-pidtrimki-zbroynih-sil-ukrayini

Tam też skierujemy naszą pomoc. Solidarni z Ukrainą.

KAWA, 
MLEKO, MIÓD